Jual 15.5CAVH0.5E Eaton Bussmann
- Availability: In Stock
MERK : Eaton Bussmann
TYPE : 15.5CAVH0.5E
CONDITION : New (Baru)
Spesfikasi :
Model / Catalog No.: 15.5CAVH0.5E — Bussmann / Eaton medium-voltage fuse link.
Tipe / Seri: CAVH (Voltage & Auxiliary Transformer fuse link, striker-pin fitted).
Rating Arus: 0.5 A (0.5E).
Rating Tegangan: 15.5 kV AC.
Interrupting Rating (IR): 80 kA (kAIC) (breaking capacity).
Panjang / Dimensi: 327 mm × Ø 41.3 mm (construction size ~12" / 327 × 41.3 mm).